Drążek teleskopowy + uchwyt magnetyczny

Częste sprzątanie może być przyjemne, jeśli używasz mopa składającego się z drążka teleskopowego i magnetycznego uchwytu. Sprzątaj szybko i bez bólu pleców!

Numer zamówienia:950-123
dostępność: natychmiast do wysłania

Drążek teleskopowy to synonim maksymalnego komfortu, jeśli chodzi o sprzątanie podłóg. Wygodnie nim manewrować, a sprzątanie podłóg staje się prawdziwą przyjemnością. Można go także łatwo dostosować do wzrostu użytkownika. Podczas sprzątania plecy pozostają w pozycji wyprostowanej: to wyraźna ulga!

Zakres wykorzystania

Solidny drążek teleskopowy z magnetycznym uchwytem jest nie do zastąpienia podczas dokładnego sprzątania podłóg. Wygodny, bez forsowania pleców, niezniszczalny, wprost niezbędny. Do tego oferujemy wymienne wkłady (mop standardowy, do sprzątania na sucho i specjalny). Wkłady do mopów łatwo dają nakładać i zdejmować. Wystarczy nacisnąć przycisk i... gotowe.

Właściwości produktu

Drążek teleskopowy zapewnia użytkownikowi podczas czyszczenia podłóg maksymalny komfort. Jest lekki, bo wykonany z estetycznego aluminium. Łatwo dostosowuje się do potrzeb i wzrostu użytkownika, oferując regulację długości w zakresie od 90 cm do 180 cm długości.

Magnetyczny uchwyt jest niemal niezniszczalny. Nawet po intensywnym użytkowaniu nie wykazuje oznak zużycia. Dla wygody użytkownika zamieszczono na drążku dwa wygodne wkłady piankowe, które zapewniają stabilny uchwyt a jednocześnie dbają o nasze dłonie. Uchwyt wraz z odpowiednim wkładem do mopa wprost sam „sunie” po podłodze, zapewniając perfekcyjną czystość. Czyszczenie podłogi np. pod szafami staje się banalnie proste.

Numer zamówienia: 950-123
Kategoria: Mopy do sprzątania
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: sklopný držák: modrá/červená, teleskopická násada: modrá/stříbrná
Wielkość: sklopný držák: 40 x 11 cm, teleskopická násada: 90 - 180 cm
Materiał: hliník, tvrzený plast,