Mop z mikrofibry do sprzątania na sucho powierzchni gładkich

Jak szybko usunąć kurz z podłóg? Sięgnij po wkład do mopa do sprzątania na sucho. Zatrzyma nie tylko kurz, lecz również włosy i włókna.

Numer zamówienia:950-010
dostępność: natychmiast do wysłania

Wśród artykułów marki Belvando znajduje się starannie dobrany materiał do sprzątania na sucho i skutecznego zbierania kurzu, włosów lub włókien z podłóg czy schodów. Częste pranie nie jest konieczne, mopa wystarczy bowiem wytrzepać lub odkurzyć, by ponownie móc go wykorzystać podczas kolejnych porządków.

Właściwości produktu

Mop marki Belvando jest przeznaczony do sprzątania na sucho podłóg. Specjalnie opracowana struktura włókien mikrofibry idealnie zatrzymuje nawet najmniejsze drobinki kurzu, nitki, luźne włókna, włosy i sierść.

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane.

 

Numer zamówienia: 950-010
Kategoria: Mopy do sprzątania
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: šedá
Wielkość: 40,5 x 11,3 cm
Materiał: 83 % polyester + 17 % viskóza