Standardowy mop z mikrofibry do mycia podłóg

Standardowy wkład do mopa nadaje się przede wszystkim do sprzątania ekstremalnych zanieczyszczeń. Można nim więc doskonale wyczyścić szorstkie płytki, podłogi czy bruk strukturalny.

Numer zamówienia:950-011
dostępność: natychmiast do wysłania

Mop ten osiągnął wspaniale wyniki w testach i jest idealny do szybkiego sprzątania ekstremalnych zanieczyszczeń. Specjalna mikrofibra od Belvando doskonale usuwa zanieczyszczenia i zatrzymuje je wewnątrz struktury materiału. Nawet uporczywe zabrudzenia dają się łatwo usunąć z powierzchni typu, np. płytki, bruki strukturalne i średnio grube kamionki.

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane.

 

Numer zamówienia: 950-011
Kategoria: Mopy do sprzątania
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: bílá / šedá
Wielkość: 40,5 x 11,3 cm
Materiał: 71 %polyesterové mikrovlákno + 16 % polypropylen + 13 % polyester