Uniwersalny mop z mikrofibry do mycia podłóg

Myj i skutecznie usuwaj zanieczyszczenia z płytek, PCW, parkietów lub laminatów. Wybierz standardowy wkład marki Belvando a sprzątanie stanie się przyjemnością.

Numer zamówienia:950-009
dostępność: natychmiast do wysłania

Uniwersalny wkład do mopa marki Belvando to prawdziwy skarb!

Nadaje się do mycia zwykłych płytek, płytek o wysokim połysku, gładkiej drobnej kamionki, PCW, laminatu, resopalu o wysokim połysku, podłóg lakierowanych, parkietów, polerowanego marmuru czy granitu.

Uniwersalny wkład do mopa daje optymalne efekty sprzątania i można nim także bez problemu i smug czyścić nawet powierzchnie o wysokim połysku.

Zakres wykorzystania

Uniwersalny wkład do mopa marki Belvando idealnie nadaje się do mycia zwykłych płytek, płytek o wysokim połysku, gładkiej drobnej kamionki, PCW, laminatu, resopalu o wysokim połysku, parkietów i podłóg lakierowanych, a także polerowanego marmuru i granitu.

Nie należy stosować do olejowanych podłóg drewnianych, ponieważ mikrofibra może absorbować zbyt dużo oleju. Do tego typu powierzchni przeznaczony jest nasz wkład do sprzątania na sucho.

Właściwości produktu

Uniwersalny wkład do mopa wykonany jest z charakterystycznej białej mikrofibry, która doskonale usuwa i zatrzymuje zanieczyszczenia.

Numer zamówienia: 950-009
Kategoria: Mopy do sprzątania
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: bílá
Wielkość: 40,5 x 11,3 cm
Materiał: 100% polyesterové mikrovlákno

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane.