O nas

Firma Ampuro sp. z o.o. jest dystrybutorem w Polsce systemu czyszczącego Vivenso (rynkowa nazwa: odkurzacz wodny Vivenso/odkurzacz z filtrem wodnym Vivenso). System czyszczący VIvenso wyróżnia nie tylko wysoka jakość „Made in Germany”, lecz przede wszystkim bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Producentem systemu czyszczącego Vivenso jest niemiecka firma PRO-AQUA International GmbH, która za punkt strategiczny przyjęła, iż w celu zachowania najwyższych standardów jakości nie będzie korzystać do produkcji systemu czyszczącego Vivenso z tanich podzespołów pochodzących z importu. Dzięki takiemu podejściu producent jest w stanie zaoferować materiały najlepszej jakości, doskonałe wykonanie techniczne i funkcjonalność, co w oczywisty sposób wpływa na komfort użytkowania. Nowoczesny design odkurzacza wodnego dopełnia koncepcję od strony estetycznej.

Najlepszy produkt roku

Odkurzacz Vivenso, otrzymał w 2013 r. nagrodę Plux X Award dla „NAJLEPSZEGO PRODUKTU ROKU” w trzech kategoriach – Innowacja, Wysoka jakość i Funkcjonalność. Nasi Klienci doceniają przede wszystkim jakość produktu, łatwość obsługi i wspaniały stosunek ceny do jakości.

Masz jakieś pytania, życzenia lub uwagi?

Jesteśmy zawsze gotowi słuchać rad naszych Klientów. Bowiem zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu! Wystarczy tylko skontaktować się z nami za pośrednictwem numeru telefonu 71 727 62 84 albo wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@ampuro.pl.
Dziękujemy Państwu za czas spędzony na przeglądaniu naszych stron internetowych i za zainteresowanie oferowanymi produktami.

Już teraz cieszymy się, że będziemy mogli Państwa przywitać jako naszego nowego Klienta oraz przekonać nie tylko jakością oferowanych produktów i stosunkiem ceny do jakości, lecz również przyjaznymi, szybkimi i niezawodnymi usługami.