Odkurzacz wodny

Odkurzacz wodny VIVENSO jest odkurzaczem bezworkowym, który zbiera zanieczyszczenia nie jak zwykły odkurzacz do worków lub innych zbiorników, lecz dzięki wykorzystaniu dwustopniowego separatora bezpośrednio do zbiornika z wodą.

Dzięki tej technologii z odkurzacza wodnego z separatorem Vivenso na zewnątrz wydostaje się stale czyste i świeże powietrze, jak po deszczu. Podczas każdego czyszczenia automatycznie dochodzi do „filtrowania” powietrza w pomieszczeniu i już po krótkim czasie sami Państwo odczują przyjemny i lepszy klimat w domu.

Odkurzacz VIVENSO jest nowoczesnym i jedynym w swoim rodzaju skutecznym odkurzaczem, który poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami powierzchni. Doskonale pierze tapicerkę, czyści materace, a przede wszystkim sprawdza się jako innowacyjny i skuteczny oczyszczacz powietrza. Odkurzacz piorący to niezbędne urządzenie w każdym gospodarstwie domowym czy firmie.

Chcą się Państwo dowiedzieć, jak działa odkurzacz wodny? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty odkurzaczy wodnych Vivenso z Wrocławia.Pakiet zawiera

 • mobilne podwozie z rolkami
 • wąż długości 2,5 m z regulacją dopływu powietrza
 • rurę teleskopową ze stali nierdzewnej
 • środek do czyszczenia i pielęgnacji 100 ml
 • końcówkę do podłogi z przełącznikiem
 • końcówkę do tapicerki
 • końcówkę do szczelin
 • klucz do konserwacji separatora
 • ściereczkę z mikrofibry do czyszczenia
 • Nasza cena:

  3 799 PLN (w tym VAT)
  3 088.62 PLN (bez VAT)


  Numer zamówienia:k91
  dostępność: natychmiast do wysłania

  Chcesz przekonać się na własne oczy, co potrafi odkurzacz Vivenso?
  Pełną moc Vivenso możesz sprawdzić nieodpłatnie!

  Odkryj moc wody i powietrza!

  Odkurzacz wodny Vivenso łączy oba elementy czyniąc z niego coś więcej niłłe tyło zwykły odkurzacz. Jedna aplikacja dla matki może być używana do usuwania zmarszczek lub filtrów aromatyzujących. Serc odkurzacza Wodnego vivens jest dwustopniowy separatora specjalnie zaprojektowany tak by eliminować nawet najmniejsze Typ zabrudzenia: pole, pyłki, naskórek, Roztocze ITP. Zanieczyszczone Powietrza trafia na zbiornik z woda, Gdzie dochodzi do Yego "przemycia", a następnie wydostaje sie na zewnątrz Czyste i świeże. Całość dopełnia wyjątkowo pogarsza kilka delikatnych i szalonych linii.

  Wielofunkcyjny odkurzacz Vivenso z filtru na wodach i wodach tak dużo jak przyroda. Do domu i domu domu można znaleźć 3 litry wody z dźwigu i Vivenso.

  Czy wiesz, że kable kursowe 30-80 cm nad podłogą? Najjaśniejsza rzecz jest dla tych, którzy chcą poznać swoją pozycję. Usuń kurs z dołu do dołu ekranu. Wyposaż swój dom w odkurzacz wodny Vivenso!

  Dlaczego odkurzacze wodne Vivenso? Nie zwilż w kursie. Vivenso ma na myśli alergeny, alergeny i przebieg akcji w ranach, ale nie musi być zastępowany.

  Jakość „Made in Germany"

  Vivenso produkowany jest w Niemczech, widać to po precyzji wykonania, jakości użytych materiałów i innych dopracowanych szczegółach. Podczas 15 letniego istnienia na rynku światowym spisał się doskonale, a liczna grupa zadowolonych Klientów zwiększa się z każdym kolejnym rokiem.

  Odkurzacz wodny Vivenso posada wszystko, czego spręży do sprząstania. Raja sobie z WSZYSTKIE rodzaju powierzchni: od Dywan, wykładzinami, podłoga Gladkiy, tapicerka, obiciami, materace ITD. Nie ma specjalnych zakupów do specjalnego czyszczenia, czyszczenia, czyszczenia i czyszczenia detergentów. Vivenso polega na wszystkim, zżmy spotkasz się podczas sprzątania.

  Numer zamówienia: k91
  Kategoria: Odkurzacz wodny Vivenso - Made in Germany
  dostępność: natychmiast do wysłania
  Odkurzacz: z filtrem wodnym

  Vivenso wielofunkcyjny odkurzacz z filtra wodnego, który nie generuje kosztów. Pracuj z 3 l złej wełny z dźwigu!

  Głowica silnika

   

  Głowica silnika

  Funkcjonalność i ucieczka od projektu

  Głowica silnika Vivenso już na pierwszy rzut oka zaciekawia swoim wyglądem. Delikatne i nowoczesne linie głowicy nadają całemu odkurzaczowi ponadczasowy wygląd. Możliwość regulacji mocy za pomocą tylko jednego pokrętła świadczy o niepowtarzalnej funkcjonalności Vivenso.

  Separator, serce odkurzacza vivenso

  Separator - serce odkurzacza wodnego Vivenso

  Dwustopniowy separator został specjalnie zaprojektowany z myślą o odkurzaczu Vivenso.

  2w1. Funkcje, które zwykle wykonują dwa samodzielne separatory, w odkurzaczu Vivenso wykonuje jeden, lecz specjalnie w tym celu zaprojektowany. Przy projektowaniu separatora wykorzystano specyficzne położenie lamelek. Taka budowa powoduje, że Vivenso działa wydajniej, ponieważ kurz jest skuteczniej wychwytywany z otoczenia. Lamelki ustawione pod kątem prostym w dolnej części separatora napędzają wodę do jego górnej części. Z kolei lamelki ustawione ukośnie w górnej części separatora działają jak „koło młyńskie" - odkurzacz może więc lepiej "przemywać" powietrze zassane do zbiornika z wodą.

  Zbiornik na wodę

   

  Zbiornik na wodę

  Działa bez filtrów, wystarczy tylko woda.

  Odkurzacz wodny Vivenso nie potrzebuje worków czy filtrów (silnika, wylotu powietrza, HEPA). Wystarcza mu tylko zbiornik z wodą (2,5-3 l), do którego trafia piach, kurz, pył i alergeny. A woda skutecznie zatrzymuje wszystkie te zanieczyszczenia. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest niezwykle praktyczna funkcja "Dry-Lock". Uchwyt zbiornika zapewnia nie tylko łatwy transport, lecz również optymalne wyschnięcie urządzenia po skończonej pracy.

  Podwozie

  Podwozie

  Pójdzie z Tobą wszędzie

  Odkurzacz Vivenso wyposażony jest w podwozie z kółkami, dzięki którym jest zwinny i łatwo się przemieszcza. Sprzątanie i odkurzanie staje się proste, szybkie i wygodne.

   

  Odkurzacz Vivenso w punktach:

  • stwarza doskonały klimat dla alergików
  • podwozie z kółkami zapewnia bezproblemowy ruch odkurzacza
  • wysoka wydajność, stabilny przepływ powietrza, płynna regulacja mocy
  • odkurzanie, wycieranie, czyszczenie powietrza, tapicerek i materacy
  • brak dodatkowych kosztów za worki i filtry, wystarczą 3 litry czystej wody
  • dzięki zastosowaniu olejków eterycznych wypełni pomieszczenie przyjemnym zapachem
  • akcesoria do wszystkich powierzchni

  Vivenso to wielofunkcyjny system czyszczący. Zobacz, do czego można go używać