Vivenso opinie

 • Anna Najman

  „Lubię sprzątać z Vivenso. Dziś do robienia porządków wybraliśmy zapach cytryny :-) Wspaniałe uczucie, gdy wracasz do domu i czujesz pięknie pachnące mieszkanie. Wystarczy tylko woda, żadnych worków :-) Super sprawa-).“

 • Maja Rylka

  „Uprzejmie dziękuję za VIVENSO :). Natychmiast stał się ulubieńcem w domu :D... Vivenso to wspaniała pomoc!!! Byłam bardzo zdziwiona, kiedy zobaczyłam, w czym śpię (pomimo iż piorę i zmieniam pościel raz w tygodniu, czasami nawet częściej). Odkurzacz jest świetny, najbardziej namacalny jest efekt, czyli to, co potem znajduje się w wodzie. Dużą zaletą urządzenia jest też to, iż wystarczy tylko wylać wodę, kurz znika z mieszkania, bo nie pozostaje w worku odkurzacza i na dodatek oszczędzam pieniądze. Odkurzacz posiada niesamowicie długi wąż, to następna zaleta, jest prosty w obsłudze i przede wszystkim, dzięki wspaniałym zapachom, mieszkanie bardzo ładnie pachnie przy uruchomieniu tego odkurzacza (u nas w domu ciągle jest włączony:D). Jest to po prostu wspaniałe urządzenie, uprzejmie więc dziękuję w imieniu całej rodziny, zwłaszcza w imieniu córki, dla której czyste środowisko bez kurzu jest niezmiernie ważne.”

 • Iwona Skórska

  „Vivenso kupiłam we Wrocławiu. Sporo słyszałam na jego temat, jednak nie miałam pojęcia, że będę tak bardzo zadowolona. Rozpoczęłam od czyszczenia materaca. Materac posiadam już 10 lat, jednak regularnie go odkurzam. Powinien więc być stosunkowo czysty. Jednak tylko mi się wydawało, bo Vivenso był innego zdania.”

 • Tomasz Zych

  „Wrzuć kostki lodu do wody, ustaw intensywność, dodaj zapach i domowe chłodzenie z oczyszczaniem wody działa, chłodzi, wieje, odświeża klimat.”

  „Żona prowadzi też salon kosmetyczny. Gdy klientki przychodzą na piłowanie paznokci, wszędzie jest pełno drobnego pyłu. Do pochłaniania takich drobnych cząstek Vivenso nadaje się idealnie - ma skuteczność 99%! Z powrotem do otoczenia nic się nie przedostaje. Wszystko zatrzyma filtr wodny, a ja na koniec tylko wyleję :-) Oczyszcza powietrze, aromatyzuje, odkurzamy nim kanapy, dywany, czyścimy płytki w salonie.”

 • Monika Malicka

  „Super urządzenie, nazywam go Vivuś lub Vivek. Z Vivkiem sprzątanie to przyjemność.”

 • Jan Góra

  „Super sprzęt, mam go w domu od jakiegoś czasu. Mogę tylko polecić, świetny szczególnie dla alergików."