Worek do prania

Worek do prania marki Belvando zapewnia delikatne i bezpieczne pranie tkanin z mikrofibry, zapobiegając ich mechaceniu.

Numer zamówienia:950-014
dostępność: natychmiast do wysłania

Worek do prania marki Belvando to niezbędny dodatek w każdym domu, który zapewnia właściwa ochronę produktów wysokiej jakości wykonanych z mikrofibry Belvando. Regularne stosowanie pozytywnie wpływa na trwałość i skuteczność włókien. Używaj worków do prania marki Belvando! Produkty wysokiej jakości marki Belvando zadbają o Twoje ulubione ubrania, A ty będziesz mógł cieszyć się nimi jeszcze dłużej!

Zakres wykorzystania:

Worek do prania marki Belvando idealnie nadaje się do oddzielnego prania delikatnych tkanin, np. bielizny czy ściereczek z mikrofibry, chroniąc je przed nadmiernym zużyciem. Worek zmniejsza ryzyko mechacenia tkanin pozytywnie wpływając na trwałość i wydajność włókien z mikrofibry.

Właściwości produktu

Worek do prania marki Belvando to produkt wysokiej jakości wykonany z wytrzymałego poliestru z bardzo delikatnym splotem. Zapobiega przenikaniu brudu z innych tkanin do wnętrza materiału. Worek do prania marki Belvando posiada zamek błyskawiczny ze specjalnym zabezpieczeniem zapobiegającym uszkodzeniu lub zaciągnięciu tkanin podczas prania. Prane tkaniny nie plączą się i mniej mechacą.

Polecamy:

Worek do prania marki Belvando nadaje się do prania w temperaturze do 90°C. Po użyciu worek należy powiesić lub rozłożyć do wyschnięcia.

Numer zamówienia: 950-014
Kategoria: Pielęgnacja ciała
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: bílá
Wielkość: 45 x 50 cm
Materiał: 100% polyester