Antybakteryjna ściereczka z mikrowłókna do mycia naczyń

Myj naczynia, szklanki, garnki lub patelnie szybko i oszczędnie. Antybakteryjna ściereczka marki Belvando nadaje się do codziennego użytku.

Numer zamówienia:950-004
dostępność: natychmiast do wysłania

Wszystko, czego potrzebujesz do codziennego mycia naczyń to mała ściereczka marki Belvando. Czyści szklanki, talerze, kubki, filiżanki, patelnie i mnóstwo innych naczyń. To niezwykle praktyczne rozwiązanie do szybkiego codziennego zmywania. Efekt jest rewelacyjny, antybakteryjna ściereczka radzi sobie także z tłustymi naczyniami!

Dzięki specjalnej strukturze ściereczka do naczyń marki Belvando ma właściwości antybakteryjne. We włóknach nie gromadzą się bakterie i zarazki, a podczas użycia nie powstaje nieprzyjemny zapach.

Antybakteryjna ściereczka do mycia naczyń marki Belvando to najlepszy wybór podczas codziennego mycia. Ściereczka zmywa szybko i dokładnie naczynia, szklanki, garnki, patelnie itd. Jest również idealnym rozwiązaniem na tłuste zanieczyszczenia: specjalne włókna umożliwiają wychwycić duże ilości zanieczyszczeń i tłuszczu w najbardziej efektywny sposób.

Zalety produktu:

Włókna ściereczki do naczyń posiadają wysoką zdolność wychwytywania zanieczyszczeń i tłuszczu. Ściereczka jest lekka i praktyczna. Daje się też łatwo wyżymać.

Numer zamówienia: 950-004
Kategoria: Ściereczki z mikrofibry
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: bílá / šedá
Wielkość: 18 x 18 cm
Materiał: 59 % DiolenCare PES + 41 % PES

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane!

Ważne:

  • Produkt może podczas pierwszego prania ulec odbarwieniu, dlatego zalecamy prać ściereczkę z tkaninami podobnego koloru.
  • Pod wpływem prania produkt może zmienić kolor. Nie ma to jednak wpływu na wydajność włókien.