Bardzo chłonna uniwersalna gąbka z mikrowłókna

Uniwersalna gąbka z mikrowłókna jest bardzo absorpcyjna i wszechstronna. Nadaje się do wykorzystania na sucho i na mokro.

Numer zamówienia:950-005
dostępność: natychmiast do wysłania

Praktyczna gąbka marki Belvando to prawdziwa doskonałość zarówno pod względem jakości, rozmiarów, wydajności, jak i wszechstronności podczas sprzątania. Produkt jest wykonany z mikrowłókna i po zwilżeniu nadaje się idealnie do mycia wodoodpornych powierzchni zmywalnych. Suchą można ją również wykorzystać do ścierania i polerowania.

Zakres wykorzystania:

Uniwersalną gąbkę z mikrowłókna możesz wykorzystać podczas sprzątania w dwóch obszarach zastosowania. 

Zwilżona szybko i skutecznie usuwa nawet uporczywe zabrudzenia z wodoodpornych i zmywalnych powierzchni. Świetnie sprawdzi się przy sprzątaniukuchni lub łazienki. Nadaje się do czyszczenia desek, podłóg, zewnętrznych i wewnętrznych części szafek kuchennych, umywalek, wanien, pryszniców. A to tylko przykładowy zakres zastosowania.

Praktyczna gąbka idealnie zetrze kurz z powierzchni wyżej wymienionych. Sucha poleruje powierzchnie ze stali nierdzewnej i armaturę nadając im piękny połysk.

Zalety produktu:

Gąbka została wykonana z mikrowłókien, które bardzo dobrze przechwytują zanieczyszczenia i wilgotność, zapewniając wspaniałe efekty podczas użycia na mokro i na sucho.

Numer zamówienia: 950-005
Kategoria: Ściereczki z mikrofibry
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: šedá
Wielkość: 14 x 14 cm
Materiał: 75% polyesterové mikrovlákno + 25% polyamidové mikrovlákno

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane!

Ważne:

  • Produkt może podczas pierwszego prania ulec odbarwieniu, dlatego zalecamy prać gąbkę z tkaninami podobnego koloru.
  • Pod wpływem prania produkt może zmienić kolor. Nie ma to jednak wpływu na wydajność włókien.