Ściereczka z mikrowłókna do mycia okien i naczyń

Ściereczka do szkła i naczyń marki Belvando zadowoli użytkowników o najwyższych wymaganiach. Czyści i wyciera do sucha okulary, naczynia i sztućce.

Numer zamówienia:950-003
dostępność: natychmiast do wysłania

Ściereczka do szkła i naczyń marki Belvando oferuje dzięki swoim właściwościom uniwersalny zakres zastosowań nie tylko w kuchni, lecz w całym domu. Specjalna struktura przypominająca rybie łuski ma bardzo wysoką chłonność, przez co woda znika bez śladu.

Do wysokiej wydajności czyszczenia ściereczki do szkła i naczyń marki Belvando przyczynia się specjalny proces produkcyjny oraz wyjątkowa struktura przędzy ultramikrowłókna. Ultra to symbol najwyższej jakości mikrowłókna. Po użyciu ściereczki do szkła i naczyń marki Belvando na powierzchni pozostają jedynie drobne mikrokropelki, które po całkowitym wyschnięciu znikają bez śladu.

Zalety produktu:

Ściereczka do szkła i naczyń marki Belvando to produkt wysokiej jakości, którego mikrowłókna są w stanie pochłonąć dużą ilość wilgoci. Dla użytkownika oznacza to, że ściereczką do szkła i naczynia marki Belvando można wycierać do sucha i polerować nawet duże ilości szklanek, naczyń i sztućców, ściereczka długo pozostaje sucha.

Numer zamówienia: 950-003
Kategoria: Ściereczki z mikrofibry
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: oranžová
Wielkość: 60 x 40 cm
Materiał: 80 % polyesterové mikrovlákno + 20 % polyamidové mikrovlákno

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane!

Ważne:

  • Ściereczka do szkła i naczyń marki Belvando może być używana sucha lub lekko zwilżona.
  • Produkt może podczas pierwszego prania ulec odbarwieniu, dlatego zalecamy prać ściereczkę z tkaninami podobnego koloru.
  • Pod wpływem prania produkt może zmienić kolor. Nie ma to jednak wpływu na wydajność włókien.