Ściereczka z mikrowłókna do polerowania szkła

Ściereczka zapewni blask w Twoim domu! Używaj jej do ścierania kurzu ze szkła, mebli polerowanych i innych delikatnych powierzchni.

Numer zamówienia:950-008
dostępność: natychmiast do wysłania

Ściereczka marki Belvando do polerowania szkła wykonana jest w 100% z mikrowłókna.

Ściereczka dzięki specjalnym właściwościom idealnie nadaje się do ścierania kurzu. Produkt ten może być również stosowany do szkła, mebli polerowanych i powierzchni delikatnych.

Zalety produktu:

Wspaniały połysk zagości w Twoim domu! Specjalna tkanina wykonana w 100% z mikrowłókna umożliwia łatwe i efektywne czyszczenie delikatnych powierzchni. Usuwa nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu i zanieczyszczeń. Potrafi nie tylko ścierać kurz, lecz także doskonale nadaje się do polerowania pozostawiając delikatny połysk.

 

Numer zamówienia: 950-008
Kategoria: Ściereczki z mikrofibry
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: antracit
Wielkość: 40 x 40 cm
Materiał: 100% polyesterové mikrovlákno

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane!

Ważne:

  • Produkt może podczas pierwszego prania ulec odbarwieniu, dlatego zalecamy prać ściereczkę z tkaninami podobnego koloru.
  • Pod wpływem prania produkt może zmienić kolor. Nie ma to jednak wpływu na wydajność włókien.