Uniwersalna delikatna ściereczka z mikrowłókna

Delikatna a zarazem uniwersalna ściereczka z mikrowłókna może być użyta do czyszczenia i sprzątania na sucho i na mokro. Lekko zwilżona usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach. Jest bardzo praktyczna, można ją łatwo wyżymać.

Numer zamówienia:950-007
dostępność: natychmiast do wysłania

Uniwersalna delikatna ściereczka marki Belvando: Nazwa mówi wszystko.

Delikatna a zarazem uniwersalna ściereczka usuwa zwykłe oraz najbardziej uporczywe zanieczyszczenia w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach. Można ją użyć na sucho (lekkie zabrudzenia, które można łatwo usunąć), natomiast wilgotna czyści trudniejsze do usunięcia zabrudzenia.

Uniwersalna delikatna ściereczka działa szybko i dokładnie, wyniki są wspaniałe nawet bez dodawania chemicznych środków czyszczących.

Uniwersalna delikatna ściereczka jest niezmiernie praktyczna i łatwa w obsłudze, szczególnie podczas czyszczenia małych powierzchni. Docenisz ją szczególnie przy sprzątaniu trudno dostępnych lub niewygodnych miejsc, typu narożniki, zakamarki czy krawędzie.

Płytki w kuchni i łazience, armatura, powierzchnie ze stali nierdzewnej i umywalki – to tylko kilka przykładów wykorzystania. Uniwersalna delikatna ściereczka zapewnia doskonałą czystość. Świetnie nadaje się też do polerowania armatury i umywalek pozostawiając lśniący połysk.

Właściwości produktu:

Lekka uniwersalna ściereczka stanowi alternatywę do standardowej ścierki uniwersalnej. Jest praktyczna i lekka, a specjalny skład włókien przyczynia się do wysokiej skuteczności wychwytywania zanieczyszczeń i umożliwia efektywne czyszczenie. Wyprana szybkoschnie, ściereczkę możesz więc w krótkim okresie ponownie wykorzystać do kolejnego sprzątania.

Numer zamówienia: 950-007
Kategoria: Ściereczki z mikrofibry
dostępność: natychmiast do wysłania
Kolor: zelená
Wielkość: 40 x 40 cm
Materiał: 80 % polyesterové mikrovlákno + 20 % polyamidové mikrovlákno

Zalecamy:

Produkt można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Wyższa temperatura prania może negatywnie wpływać na właściwości czyszczące włókien. Zalecamy, by produkty wykonane z delikatnej mikrofibry były prane osobno, najlepiej w specjalnym worku do prania marki Belvando.

Produkt nadaje się do suszenia w suszarce przy niskich temperaturach! Nie należy używać płynów zmiękczających do prania! W przeciwnym przypadku może to mieć negatywny wpływ na specjalne właściwości włókien.

Reklamacje wynikające z niewłaściwej pielęgnacji nie będą uznawane!

Ważne:

  • Ze względu na wysoką wydajność czyszczenia mechanicznego tego produktu z mikrowłókna należy zachować szczególną ostrożność przy czyszczeniu powlekanych, lakierowanych lub malowanych powierzchni. Przed pierwszym użyciem zalecamy wypróbować produkt w niewidocznym miejscu.
  • Uniwersalna delikatna ściereczka może podczas pierwszego prania ulec odbarwieniu, dlatego zalecamy prać ściereczkę z tkaninami podobnego koloru.
  • Pod wpływem prania produkt może zmienić kolor. Nie ma to jednak wpływu na wydajność włókien.