Odświeżacz powietrza airvenue z kolorowym podświetleniem

Numer zamówienia:k130
dostępność: do 1 dnia

Przed Państwem odświeżacz powietrza AIRVENUE wykonany z wysokiej jakości materiałów MADE IN GERMANY. Szlachetną formę wzbogacają delikatne refleksy barw subtelnie rozpraszające się w kroplach wody i na szklanych ściankach zbiornika, przez co pomieszczenie jest rozświetlone łagodnym blaskiem (12 żarówek LED). Całość dopełni kilka kropli aromatycznych olejków, dzięki którym każde wnętrze zyska niepowtarzalną atmosferę, a Ty możesz się odprężyć i oddać marzeniom. Po ciężkim dniu przyda się także praktyczny timer, który wyłączy AIRVENUE, kiedy Ty zaśniesz znużony po ciężkim dniu. Odgłos naturalnie szemrzącej wody możesz z kolei dowolnie kształtować wybierając jedną z dwóch dostępnych w zestawie końcówek do pobierania wody. Końcówka z większymi skrzydełkami mocniej miesza wodę i dźwięk jest nieco wyraźniejszy.

AIRVENUE upiększy salon, sypialnię, pokój dziecka, gdzie delikatne refleksy i kojący dźwięk ukołyszą do snu Twojego Maluszka.
AIRVENUE także doskonale pasuje do kancelarii, biura, salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego, SPA, gabinetów lekarskich, gabinetów masażu, recepcji, hoteli, pracowni projektowych, architektonicznych itd.

Dotykowy i intuicyjny w obsłudze moduł sterujący pozwala na szybki dostęp do wszystkich funkcji AIRVENUE, a czytelny wyświetlacz wskaże, jak:

  • wygodnie zmienić siłę nawiewu powietrza (3 poziomy), 
  • uruchomić tęczowo zmieniającą się paletę barw, 
  • zatrzymać ulubiony kolor, 
  • włączyć tryb nocny, 
  • uruchomić wygodny wyłącznik czasowy.

Na wyświetlaczu oprócz temperatury powietrza widnieją również symbole uruchomionych funkcji.
Specyficzna budowa dyfuzora w połączeniu z wymiennymi końcówkami do pobierania wody zapewnia wysoką efektywność wymiany powietrza – 17,44 m3/h.

AIRVENUE potrzebuje do pracy ok. 2 litrów wody, a zużycie prądu (zaledwie 6 W) zadowoli najbardziej oszczędnych użytkowników. Odświeżacz jest niezwykle łatwy w konserwacji, a szklany zbiornik na wodę nadaje się do mycia w zmywarce.

AIRVENUE otrzymał prestiżową nagrodę niezależnego jury PLUS X AWARD, które wyróżniło nasz odświeżacz powietrza w trzech kategoriach:

  • wysoka jakość,
  • wzornictwo,
  • łatwość obsługi.

Numer zamówienia: k130
Kategoria: Akcesoria do odkurzaczy Vivenso
dostępność: do 1 dnia