Turboszczotka do odkurzacza wodnego Vivenso

Numer zamówienia:k95
dostępność: natychmiast do wysłania

Turboszczotka do odkurzacza wodnego Vivenso przeznaczona jest przede wszystkim do dogłębnego czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek, obić lub materacy.

Turboszczotka pracuje z prędkością 6 500 obr/min, dzięki czemu jest bardzo efektywna. Wytwarzane wibracje i wysoka moc powodują, że doskonale usuwa wszelkie suche zanieczyszczenia, np. kurz, włosy, sierść, roztocza, martwy naskórek, drobnoustroje, w tym bakterie, zarodniki pleśni, grzybów itp., które mogą przyczyniać się do powstawania dolegliwości zdrowotnych, typu alergie, astma, egzemy, atopowe zapalenie skóry, tak u dzieci, jak u dorosłych.

Rząd 9 diod LED doskonale doświetla odkurzaną powierzchnię, przez co sprzątanie nawet w miejscach o słabym oświetleniu staje się proste i bez konieczności przesuwania mebli, np. za sofą lub pod szafą, łóżkiem czy w zacienionych narożnikach.

Turboszczotka została wyposażona w opatentowany mechanizm parkowania. Po zakończonej pracy można ją pozostawić w samoistnej pozycji pionowej. By ponownie móc korzystać z turboszczotki, wystarczy zwolnić blokadę i sprzęt jest gotowy do pracy.

 

 

Numer zamówienia: k95
Kategoria: Akcesoria do odkurzaczy Vivenso
dostępność: natychmiast do wysłania
Napięcie: 220-240 V | 50-60 Hz
Wydajność: 150 Watt

Elektryczna turboszczotka może być także wykorzystywana do odkurzania twardych podłóg typu, np. parkiety, kafle, płytki.

Poszczególne elementy turboszczotki mają bezpośrednio doprowadzone zasilanie elektryczne w postaci jednego kabla zasilającego, który wystarczy podpiąć do złącza znajdującego się na panelu sterowania.

Moc turboszczotki: 150 W

Zestaw zawiera:

  • końcówkę elektryczną (tylko do odkurzania na sucho)
  • rurę teleskopową wykonaną ze stali nierdzewnej
  • wąż zasilany elektrycznie

Video